Access Control Systems Accessories

 

Zámky
Spolu s přístupovými systémy PATRON lze využít kterýkoli stejnosměrný elektromagnetický zámek 8-12V. Systém umožňuje i přepnutí do inverzního režimu a využití „pod napětím průchozích“ zámků nebo elektromagnetů.
Standardně k přístupovým systémům nabízíme elektromagnetické otvírače Effeff a samozamykací elektromechanické zámky Bera.

 

Otvírač Effeff E-lineOtvírač Effeff E-line
Elektromagnetické otvírače Effeff jsou montovány do dveřní zárubně, tak aby blokovaly střelku zámku. Po příjmu elektrického impulsu z přístupového systému dojde k uvolnění západky otvírače dveře je možné otevřít. Po přerušení elektrického impulsu se otvírač automaticky znovu zablokuje.
Otvírač je vybaven nastavitelnou západkou a je dodáván v několika provedeních pro různé šířky zárubně.
Pevnost proti vylomení: 3 500 N (356kg)
Rozsah pracovních teplot: -15°C až +40°C
Samozamykací zámek BERA E
Samozamykací zámek BERA je určen pro objekty s vyšším požadovaným stupněm zabezpečení. Při uzavření dveří se zámek automaticky dvoubodově uzamyká – zablokováním střelky zámku a vysunutím závory „na dva západy“. Zámek je vybaven kováním klika-klika. Vnitřní klika je vybavena funkcí PANIK a dveře lze jejím stiskem kdykoli otevřít. Z venkovní strany je klika pohyblivá, ale bez možnosti odblokování zámku k otevření dveří. Po příjmu elektrického impulsu z přístupového systému je venkovní klika odblokována a jejím stiskem lze dveře otevřít.
Napájecí napětí: 12V/ DC
III.třída bezpečnosti

Zámek BERA-EKování pro zámek BERA-E, provedení klika-klika

Zvonková tabla
Pro instalaci přístupového systému v bytových domech a kancelářích lze využít čtecích terminálů zabudovaných do zvonkových tabel. Ve většině provedení je čtecí terminál zabudován v rozšiřujícím modulu zvonkového tabla, je tak možné například snadno rozšířit stávající zvonková tabla o funkci přístupového systému bez nutnosti instalovat další zařízení do blízkosti dveří.Tablo 2N HeliosTablo ADI Fermax New City Line